Domů > Doporučuji > Jak to všechno začalo, aneb Piráti ze Silicon Walley

Jak to všechno začalo, aneb Piráti ze Silicon Walley

PirátiSice starší, ale pořád dobrý film, který krásně ukazuje, jak se rozmohl virus jménem Windows. Nemůžu ale upřít Billův podnikatelský talent a velký zápis do historie (i současnosti) IT. Naštěstí díky horším a horším verzím operačního systému začíná více a více uživatelů chápat, že to není to pravé ořechové, a jsou tu i alternativy, které jsou mnohem kvalitnější, bezpečnější, méně náročné a hlavně zadarmo;) Doufám, že tento trend bude i nadále pokračovat a MS bude ve své taktice vývoje nekvalitního softwaru pokračovat i nadále.

Na druhou stranu se můžu zamyslet nad tím, co bych dělal, kdyby nebyl MS a jeho spousta chyb:)

Režie: Martyn Burke

Hrají: Noah Wyle, Joey Slotnick, J.G. Hertzler, Anthony Michael Hall, Wayne Pére, Gema Zamprogna, John DiMaggio, Josh Hopkins, Gailard Sartain, Jeffrey Nordling, Marc Worden, Nikita Ager, Michael Chieffo, Paul Popowich, Bodhi Elfman, Allan Kolman, Melissa Suzanne McBride, Gerald McCullouch, Diane Robin

USA, 1999, 95 min

Oficiální text distributora: Příběh o tom, jak novodobí vizionáři Bill Gates a Steve Jobs změnili svět. Na počátku digitálního věku stáli dva géniové Bill Gates a Steve Jobs vizionáři, kteří rozpoutali nesmlouvavý závod rozvoje technologií, souboj titánů v podobě firem Microsoft a Apple Computers. Od vysokoškolských kolejí až po křesla v ředitelských pracovnách jejich život nikdy neprovázela nuda, ani to nebyla žádná selanka. A nechyběl v něm ani humor.

Zdroj: http://www.csfd.cz

Categories: Doporučuji Tags:
  1. Standhall
    04.09.2015 na 19:35 | #1

    Výbornej film!

  1. Žádné zpětné odkazy